Szanowni Państwo,

Centrum Wspierania Rodzin "Rodzinna Warszawa" zaprasza do złożenia oferty cenowej na usługę transferu grup dzieci i młodzieży wraz z opiekunami w okresie wakacji letnich w roku 2022.

Część I

Transfer dzieci i młodzieży wraz z opiekunami z Ognisk z Warszawy do ośrodków wypoczynkowych w Sianożętach, Chłapowie, Jarosławcu, Łazach, Sopotni Wielkiej i z powrotem w okresie wakacji letnich w 2022r.

 

Część II

 Transfer dzieci i młodzieży wraz z opiekunami na wycieczki jednodniowe do wybranych miejsc turystycznych i z powrotem, podczas pobytu na wakacjach letnich w 2022r. w Sianożętach, Chłapowie, Jarosławcu, Łazach, Sopotni Wielkiej.  

 

Termin składania ofert upływa 10.05.2022r. o godzinie 12:00. 

Miejsce składania ofert: sekretariat Centrum Wspierania Rodzin "Rodzinna Warszawa", ul. Stara 4, 00-231 Warszawa lub skanem na e-mail Sekretariatu Centrum Wspierania Rodzin "Rodzinna Warszawa": Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferty powinny zostać sporządzone w j. polskim, trwale spięte oraz podpisane przez osoby upoważnione do reprezentacji Wykonawcy.

Termin otwarcia ofert nastąpi bez zbędnej zwłoki po terminie składania ofert.


Rejestr zmian

data i godzina zmianytytuł artykułuosoba wprowadzająca zmianę
05-05-2022 09:00:38Zaproszenie do złożenia oferty cenowej n...Mariusz Marczak